در محتوای سایت جستجو کنید
و مطالب مورد نظر خود را بیابید!

In the name of Allah, The Most Compassionate, The Most Merciful!   “Author’s Dissertation” Graduate studies thesisDissertation Information Ferdowsi University of Mashhad Faculty: Faculty of Letters and Humanities Department: Linguistics   -  M.A. √ Approval date: 1387 (2008) - Defense date: 18 – ۱۲ ۱۳۸۸ (۲۰۰۹) Number of pages: 350 - Title of thesis dissertation: “A Survey on The Islamic […]

ازدواج عاقلانه، زندگی عاشقانه! هر یک از غرایض انسانی به جای خود و به اندازه متعادل خود نیکوست! احساسات یکی از نعمت های بی بدیل الهی بوده است. احساسات گرچه در جای خود بسیار نیکو و پسندیده است، ولی در زمان های خیلی حساس شایسته تر همان بوده است که کاملاً تحت کنترل بوده و […]

ما از خطه ی خورشید، خورشید زاده ایم! ما ساکنان قدیم سحرگاهانیم، تاریکی را همزاد خود ندانسته ایم! ما از نیمه شب عبور کرده و منتظر طلوع بارانیم! روزی ز عرش اعلی، خورشید را باران خواهیم شد! چونکه ما خورشید باران از ازل رقم خورده ایم! ما تمامی طلوعیم، غروب در اندیشه ی ما بی […]

چاپ کتاب هایتان را به انتشارات نخعی (عان) بسپارید تا در کمترین زمان ممکن و با قیمتی باور نکردنی به زیور چاپ آراسته گردد! انتشارات نخعی (عان) در خدمت تمامی نویسندگان سراسر گیتی است. انتشارات نخعی (عان) ناشر بین المللی آثار بدیع در جهان اسلام تلفن های تماس با مدیر مسئول انتشارات نخعی (عان): ۰۹۱۵۴۱۵۶۴۱۱ […]

همیشه از سمت راست پیاده رو حرکت کنید!!!

همیشه از سمت راست پیاده رو حرکت کنید!!!

هموطنان عزیز و ارجمند!

به نکات بسیار مهم امنیتی زیر به دقت توجه نموده و حتماً در رعایت دقیق آنان همت جانانه داشته باشید تا خدای نکرده هیچگاه مورد دستبرد و تهدید سارقان قرار نگیرید و ضریب امنیتی خود و اشیاء خود را به بالاترین حد ممکن برسانید!

همیشه از سمت راست پیاده رو حرکت کنید!!!

الف- همیشه و همواره از پیاده رو حرکت نموده و آن هم دقت داشته باشید که از سمت راست پیاده رو حرکت نمائید تا از دستبرد سارقان در امان بمانید!

ب- نکته بعدی این است که کیف پول خود را در جیب های سمت راست بدن قرار داده به طوری که به سمت دیوار پیاده رو یا مغازه ها باشد تا از امنیت بیشتری برخوردار بوده باشد!

پ- برای خانم های محترم هموطن نیز توصیه می شود که اشیاء قیمتی خود همانند کیف پول، چک، حواله جات بانکی، طلاجات، تلفن همراه و … را هرگز در کیف دستی نگذارید که با دستبرد آن زیان زیادی را متحمل نشوید!

ت- نکته بعدی این است که همان کیف دستی را هم در شانه سمت راست بگذارید! زیرا دستبرد زدن به کیف در شانه سمت راست آن هم زمانی که از سمت راست پیاده رو حرکت می کنید بسیار سخت و دشوار و تا حدودی ناممکن می سازد.

ث- هر چند لحظه یک بار به اطراف و پشت سر خود نگاهی هوشیارانه داشته باشید و مراقبت افراد و به خصوص موتور سوارها باشید و با نزدیک شدن به شما آمادگی عکس العمل لازم را در خود داشته باشید!

ج- با رعایت نمودن نکات بسیار مهم امنیتی فوق، چنانچه برای کیف دستی تان دستبردی رخ داد، به هیچ عنوان مقاومتی به خرج ندهید و بلافاصله به چهره شناسی، ثبت و یادداشت شماره موتور سیکلت یا ماشین سارقان بپردازید و حتماً سر و صدا به راه بیاندازید و بلافاصله پلیس ۱۱۰ را آگاه سازید! چون در صورتی که مقاومتی انجام دهید، خدای نکرده احتمال زخم خوردگی، آسیب بدنی، به خطر افتادن جسم  متوجه زندگی تان نگردد! از طرف دیگر، با رعایت کردن موارد بالا، کیف تان ارزش چندانی ندارد که بخواهید زیان جسمی را نیز بدان بیافزائید!

نشر نخعی” (عان) بهترین زندگی، خوشبختی، امنیت و آسایش را در سایه توجهات و بندگی خداوند قادر متعال و حضرت ولیعصر، سلام الله علیه و علی آبائه، برای شما هموطنان عزیز خود آرزومند است. این سایت را از خود بدانید و به دیگران نیز آن را معرفی نمائید! پیشاپیش از همکاری صادقانه تان بی نهایت سپاسگزارم! عان

***** “نشر نخعی” (عان) خدمتگزار نسل نواندیش *****

www.NakhaeiPress.com / nakhaeipress@yahoo.com

09153156411 – ۰۹۳۹۴۳۰۶۴۱۱

www.nakhaeipress.com

شما عزیزان نیز می توانید چکیده مقالات و پایان نامه و مطالب جالب و خواندنی خود را جهت استفاده دیگران به این سایت ارسال فرمایید تا با نام خودتان درج گردد! با سپاس (عان)

دیدگاه خود را به ما بگویید.