در محتوای سایت جستجو کنید
و مطالب مورد نظر خود را بیابید!

In the name of Allah, The Most Compassionate, The Most Merciful!   “Author’s Dissertation” Graduate studies thesisDissertation Information Ferdowsi University of Mashhad Faculty: Faculty of Letters and Humanities Department: Linguistics   -  M.A. √ Approval date: 1387 (2008) - Defense date: 18 – ۱۲ ۱۳۸۸ (۲۰۰۹) Number of pages: 350 - Title of thesis dissertation: “A Survey on The Islamic […]

ازدواج عاقلانه، زندگی عاشقانه! هر یک از غرایض انسانی به جای خود و به اندازه متعادل خود نیکوست! احساسات یکی از نعمت های بی بدیل الهی بوده است. احساسات گرچه در جای خود بسیار نیکو و پسندیده است، ولی در زمان های خیلی حساس شایسته تر همان بوده است که کاملاً تحت کنترل بوده و […]

ما از خطه ی خورشید، خورشید زاده ایم! ما ساکنان قدیم سحرگاهانیم، تاریکی را همزاد خود ندانسته ایم! ما از نیمه شب عبور کرده و منتظر طلوع بارانیم! روزی ز عرش اعلی، خورشید را باران خواهیم شد! چونکه ما خورشید باران از ازل رقم خورده ایم! ما تمامی طلوعیم، غروب در اندیشه ی ما بی […]

چاپ کتاب هایتان را به انتشارات نخعی (عان) بسپارید تا در کمترین زمان ممکن و با قیمتی باور نکردنی به زیور چاپ آراسته گردد! انتشارات نخعی (عان) در خدمت تمامی نویسندگان سراسر گیتی است. انتشارات نخعی (عان) ناشر بین المللی آثار بدیع در جهان اسلام تلفن های تماس با مدیر مسئول انتشارات نخعی (عان): ۰۹۱۵۴۱۵۶۴۱۱ […]

ما علی را خدا نمی دانیم، ولی از خدا هم جدا نمی دانیم!

صَلَی اللهُ عَلَیکُم یا اَهل البَیتِ النُبُوَّه!

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم!”

صلی الله علیک یا بقیة الله، آجرک الله یا صاحب الزمان!

ما علی را خدا نمی دانیم، ولی از خدا هم جدا نمی دانیم!

وهابیون که همانند غده ای سرطانی از درون افکار پلید و چندگانه ابن تیمیه سر چرکین خود را باز نموده و بوی تعفن، چرک و فسادش همه جا را متعفن نموده است چنین شبهه ایجاد می نمایند که شیعیان، نعوذ بالله تبارک و تعالی، مولا آقا امیر المومنین، علی، سلام الله تعالی و برکاته علیه، را خدا می دانند!!! نعوذ بالله از این همه جسارت! هیچ شیعه ای حتی بی سوادترین آنان به هیچ عنوان این گونه افکاری را در درون خود راه نداده و حتی بدان نیاندیشیده است جز اینکه برای اولین بار از نشخوار شیطان صفتی شما شنیده باشد و بدان بی اعتنایی کامل را داشته باشد!

این را برای همیشه تاریخ بدانید که تمام، آری، تمام افتخار نه ذات قدسی و روحانی مولا امیر المومنین، آقا علی، صلوات الله و سلامه علیه، بلکه خود وجود نازنین و فخر عالم کون و مکان، بهانه ی آفرینش و بینش، حضرت ختمی مرتبت، محمد مصطفی، صلی الله علیه و آله و سلم و ارواحی و ارواح العالمین لهم الفداء، به بندگی، آری، بندگی ذات یکتای بی همتای ربوبی، الله رب العالمین، جلّت عظمته و جلّ جلاله، بوده است و هست! مثل ما مگرخود شما در نمازهای به قطع و یقین باطل خودتان در تشهد نمازتان از وجود مبارک و نورانی حضرت رسول الله الاعظم، صلی الله علیه و آله و سلم، به عنوان بندگی حقتعالی یاد نمی کنید؟ در قرآن کریم نیز بارها و بارها از ذات لاهوتی وجود بسیار عزیز پیامبر، صلی الله علیه و آله و سلم، به بندگی یاد شده است!

آری اینکه ما شیعیان مولا امیر المومنین، علی، صلوات الله و سلامه علیه، را خلاصه، چکیده و نماد ۱۲۴ هزار پیامبر مرسل، صلوات الله علیهم اجمعین، آن هم به نص صریح قرآن عظیم الشان می دانیم که همانا مقام “ولایت” بوده باشد و هست!

آری، هستند و بوده اند گروهکی اندک و بسیار کم شمار که مشهور به علی اللهی هستند که البته و صد البته از شیعیان جدا بوده و هستند و ما از آنان بیزاری جسته ایم و با افتخار تبری می جوئیم!

به قول قرآن مجید که می فرماید:”… هاتوا برهانکم ان کنتم صادقین” اگر راست می گوئید حتی یک شیعه پیدا کنید که وجود قدسی مولا امیر المومنین، سلام اله علیه، را نعوذ بالله خدا بداند! آری خدا بداند و حضرت را عبادت کند!!!

پس به فرمایش قرآن عظیم الشان:”موتوا بغیضکم …” با شدت غیظ و غضب از تعالی و پیشرفت شیعه دوازده امامی بمیرید و بمیرید وبمیرید و گرنه جراح یکتا و یگانه که منجی عالم بشریت اند بزودی ان شاء الله تبارک و تعالی ظهور خواهند فرمود و این غده وهابیت را به طور کامل از بدنه اسلام جدا خواهند فرمود!

خداوند تبارک و تعالی را هزاران بار شکر و سپاس که حتی خود برادران و خواهران محترم اهل سنت در گوشه و کنار جهان از استرالیا گرفته و اندونزی تا شاخ آفریقا و آمریکا فساد اعتقادی شما را به شایستگی تشخیص داده و خط و سمت و سوی خود را از شما جدا نموده اند. خودم بارها و بارها در کنار حرم نبوی، صلی الله علیه و آله و سلم، اهل سنت را مشاهده نموده ام که برای حرف های مفت و بی سر و ته شما پشیزی نیز قائل نیستند!!! بقیع را چه می گوئید که تا درها باز می شود آن همه برادران و خواهران گرامی اهل سنت موج موج و فوج فوج هجوم می آورند و به زیارت اهل قبور که شما آن را حرام و شرک می دانید می شتابند!!! داخل صحن و سرای رسول الله اعظم، صلی الله علیه و آله و سلم، را چه می گوئید که چپ و راست عکس یادگاری می گیرند و به حرف های مفت تان تره هم خرد نمی کنند؟؟؟ همین شمایی که عکس گرفتن را مثل خیلی کارهای دیگر از جمله زیارت قبر شریف نبی اکرم، صلی الله علیه و آله و سلم، و دست زدن به آن را شرک و کفر می دانید ولی چون سنگ روی یخی بیش نبوده اید! چرا که تا چشم تان را چپ می کنند همان سنی های اندنیزیایی و مالزیایی و غیره دست می زنند و تبرک می جویند!!!

مگر خودتان سنگ حجر السود را لمس نمی کنید و تبرک نمی جوئید؟؟؟ اینجا شرک نیست؟؟؟ آن هم کنار کعبه یکتاپرستی؟؟؟ با این دوگانگی ها که چه عرض کنم، با چند گانگی های متنتقض تان چه می کنید؟

آری هنگام غروب وهابیت فرا رسیده است، چون تاریکی تان هویدا می گردد، هرچه می خواهید دست و پا بزنید!!! آری زمان غرق شدن وهابیت رسیده است، به هر خار و خاشاک روی آب دست یازید و دست و پا بزنید!!! موسم مرگ تاریخی تان نزدیک گشته است، هرچه می توانید به عملیات های انتحاری دست زنید که به حق زنید نه مرد!!!

تاجی پرافتخارتر از تاج بندگی نه تنها برای مولا امیر المومنین، علی، صلوات الله و برکاته علیه، بلکه حتی برای خود نبی مکرم اسلام، صلی الله علیه و آله و سلم، و دوازده فرزند معصوم شان، صلوات الله و سلامه و برکاته علیهم اجمعین، نبوده و نیست!!! گندزایی و گندافشانی خود را کم کنید تا شاید قدری راحت تر بمیرید!!!

***** “نشر نخعی” (عان) خدمتگزار نسل نواندیش *****

www.NakhaeiPress.com / nakhaeipress@yahoo.com

09153156411 – ۰۹۳۹۴۳۰۶۴۱۱

۸۶۵۳۲۶۱ (۰۵۱۱) مشهد الرّضا (ع)

www.nakhaeipress.com

شما عزیزان نیز می توانید چکیده مقالات و پایان نامه و مطالب جالب و خواندنی خود را جهت استفاده دیگران به این سایت ارسال فرمایید تا با نام خودتان درج گردد! با سپاس (عان)

دیدگاه خود را به ما بگویید.