در محتوای سایت جستجو کنید
و مطالب مورد نظر خود را بیابید!

In the name of Allah, The Most Compassionate, The Most Merciful!   “Author’s Dissertation” Graduate studies thesisDissertation Information Ferdowsi University of Mashhad Faculty: Faculty of Letters and Humanities Department: Linguistics   -  M.A. √ Approval date: 1387 (2008) - Defense date: 18 – ۱۲ ۱۳۸۸ (۲۰۰۹) Number of pages: 350 - Title of thesis dissertation: “A Survey on The Islamic […]

ازدواج عاقلانه، زندگی عاشقانه! هر یک از غرایض انسانی به جای خود و به اندازه متعادل خود نیکوست! احساسات یکی از نعمت های بی بدیل الهی بوده است. احساسات گرچه در جای خود بسیار نیکو و پسندیده است، ولی در زمان های خیلی حساس شایسته تر همان بوده است که کاملاً تحت کنترل بوده و […]

ما از خطه ی خورشید، خورشید زاده ایم! ما ساکنان قدیم سحرگاهانیم، تاریکی را همزاد خود ندانسته ایم! ما از نیمه شب عبور کرده و منتظر طلوع بارانیم! روزی ز عرش اعلی، خورشید را باران خواهیم شد! چونکه ما خورشید باران از ازل رقم خورده ایم! ما تمامی طلوعیم، غروب در اندیشه ی ما بی […]

چاپ کتاب هایتان را به انتشارات نخعی (عان) بسپارید تا در کمترین زمان ممکن و با قیمتی باور نکردنی به زیور چاپ آراسته گردد! انتشارات نخعی (عان) در خدمت تمامی نویسندگان سراسر گیتی است. انتشارات نخعی (عان) ناشر بین المللی آثار بدیع در جهان اسلام تلفن های تماس با مدیر مسئول انتشارات نخعی (عان): ۰۹۱۵۴۱۵۶۴۱۱ […]

جنبش خزنده نارضایت تراشی و فشار به توده مردم (هشیاری و بصیرت)

جنبش خزنده نارضایت تراشی و فشار به توده مردم (هشیاری و بصیرت)

یکی از راهبرهای اساسی و کلیدی دشمنان آگاه داخلی و برخی ناآگاه و غافل داخلی از سالها پیش جنبش خزنده نارضایت تراشی و فشار به توده مردم بسیار نجیب و شریف این مرز و بوم را رقم زده اند و متاسفانه و دردمندانه آن را بسیار سازمان دهی شده و بصورت جنبشی خزنده رواج داده اند. برخی خوی کوخ نشینی را به کاخ نشینی تبدیل نمودند و نظام و فرهنگ سرمایه داری را پیشه خویش ساختند و تا توانستند از رانت های گوناگون خون ملت را مکیده اند و روز بروز بر فشار اقتصادی این ملت شریف زاده نجیب افزوده اند که اختلاس های آن چنانی از پیامدهای چنین جنبش خزنده ای بوده است!

امام راحل (رض) چقدر بر خوی ساده زیستی مسئولان تاکید داشتند و رهبری بر آن بارها صحه گذاشتند و خود نیز خوی طلبگی را برای خود و خانواده خویش نهادینه ساخته اند که اعترافات خانه فکر دشمنان این نظام هزاران شهید داده موید این موضوع است!

نجیب تر و شریف تر از این ملت در گیتی نتوان یافت هرگز! مردم نجیبی که امام راحل (رض) بارها تاکید می فرمودند که ای کاش این ملت را حدم رسول خدا (ص) و امیر المومنین (ع) می داشتند! اما با کمال تاسف و درد این جنبش خزنده سازماندهی خود را پیشبرد و مسئولانی نالایق نیز در میان انبوه مسئولان دلسوز و با ایمان و دست پاک به بلعیدن مال مردم و جواب های سربالا دادن و وعده های سرخرمن را پیشه خویش ساخته اند تا ملت از درون فرو پاشد! اما زهی خیال باطل! با تمام موفقیت هایی که تاکنون کسب نموده اند، هنوز خیل عظیم توده نجیب ملت وفادار خون شهدای خویشند و فشارهای کمر شکن اقتصادی را همچنان تحمل می نمایند که الحق و الانصاف حق شان نبوده و نیست، قطعاً هرگز!

اینجاست که گزینش افراد اصلح در انتخابات حرف اول را میزند ولی با کمال تاسف گاهی همین ملت نجیب دچار اشتباهات بزرگی می شود که چوبش را هم متحمل میگردد!

مجموعه مسئولان در تمامی پستها از انسان های پاک دست و نحیب می باشند، اما هستند دانه درشتانی که یک شبه ره صد ساله را می پیمایند چرا که نظام نظارتی از انواع مختلفش کاری کارستان را شاید و بایدشان و خواست ملت شریف و نجیب نیز همین تقویت نظام نظارتی دستگاه های مختلف حکومتی است از مجلس گرفته که در راس است تا قوه قضائیه و مجریه که از وظایف اصلی و پایه ای و اساسی قانونی شان بوده است! غفلت این عزیزان ناظر گاهی سبب به خرمن ملت زدن عده ای اندک ولی با میزانی بسیار زیاد و نجومی گشته است!

همیشه گفته و می گویم باز که ما

«با ولایت پیمان خون بسته ایم!” زیرا از تاکستان «الستیم» وز می ناب خویش حسابی مست مستیم!

هر چند که غمبارترین دلها را در درون سینه از جفاهای به ملت نجیب و شریف شده مان را با خود همیشه همراه داریم و در سوز «ولایت» ما کباب ترینیم!

ادامه دارد …

دیدگاه خود را به ما بگویید.