در محتوای سایت جستجو کنید
و مطالب مورد نظر خود را بیابید!

In the name of Allah, The Most Compassionate, The Most Merciful!   “Author’s Dissertation” Graduate studies thesisDissertation Information Ferdowsi University of Mashhad Faculty: Faculty of Letters and Humanities Department: Linguistics   -  M.A. √ Approval date: 1387 (2008) - Defense date: 18 – ۱۲ ۱۳۸۸ (۲۰۰۹) Number of pages: 350 - Title of thesis dissertation: “A Survey on The Islamic […]

ازدواج عاقلانه، زندگی عاشقانه! هر یک از غرایض انسانی به جای خود و به اندازه متعادل خود نیکوست! احساسات یکی از نعمت های بی بدیل الهی بوده است. احساسات گرچه در جای خود بسیار نیکو و پسندیده است، ولی در زمان های خیلی حساس شایسته تر همان بوده است که کاملاً تحت کنترل بوده و […]

ما از خطه ی خورشید، خورشید زاده ایم! ما ساکنان قدیم سحرگاهانیم، تاریکی را همزاد خود ندانسته ایم! ما از نیمه شب عبور کرده و منتظر طلوع بارانیم! روزی ز عرش اعلی، خورشید را باران خواهیم شد! چونکه ما خورشید باران از ازل رقم خورده ایم! ما تمامی طلوعیم، غروب در اندیشه ی ما بی […]

چاپ کتاب هایتان را به انتشارات نخعی (عان) بسپارید تا در کمترین زمان ممکن و با قیمتی باور نکردنی به زیور چاپ آراسته گردد! انتشارات نخعی (عان) در خدمت تمامی نویسندگان سراسر گیتی است. انتشارات نخعی (عان) ناشر بین المللی آثار بدیع در جهان اسلام تلفن های تماس با مدیر مسئول انتشارات نخعی (عان): ۰۹۱۵۴۱۵۶۴۱۱ […]

تقدس «نظام ولایی» را با حکومت اسلامی جاری اشتباه نگیرید، هرگز!

تقدس «نظام ولایی» را با حکومت اسلامی جاری اشتباه نگیرید، هرگز!

«نظام ولایی» نظامی است که زیبندگ های، شایستگی ها و بایستگی های آرمان های «معصومین» صلوات الله علیهم اجمعین را دارا بوده باشد و در جهت تحقق آن آرمان های عالی و متعالی الهی خویش جهاد به تمام معنا نموده باشد!

«نظام ولایی» نظامی است که برخاسته از آموزه های قرآن و سنت رسول الله الاعظم صلوات الله علیه و آله و سلم و ائمه معصومین صلوات الله علیهم اجمعین بوده باشد!

«نظام ولایی» نظامی است که بتواند وصل به «ولایت» بلافصل پیامبر گرامی اسلام (ص) و امامان معصوم (ع) و اینک شایستگی و زیبندگی متصل شدن به «ظهور حضرت ولی العصر» صلوات الله و سلامه علیه و آله را داشته باشد!

 

امروزه اگر شاهد چالش های گوناگون و رنگارنگ و بعضاً متغایر یا مضاد با «نظام ولایی» در سطح و کف جامعه هستیم، اینها همگی «فاصله ها» و «انحرافات» از «نظام ولایی» که به طور قطع و یقین مورد تایید نبوده و نخواهد بود، هرگز!

 اگر نبود تلاش ها و سرمایه گذاری های فراوان نظام مند برخی معاندان داخلی برای ایجاد این وضعیت کاملاً «نامطلوب» و «ضد ارزشی» که هنوز هم همچنان نظام مند جاری و ساری است و لای چرخ «نظام ولایی»، قطعاً شاهد چنین «ضد آرمان ها»یی نبودیم اما افسوس و هزاران حیف که هم معاندان داخلی و هم خارج نشینان خارجی ملت شریف زاده و بسیار نجیب مام میهن ایران زمین را به دشمنی گرفته اند که چرا به این «نظام ولایی» «رأی ۹۸ درصدی» داده اند و پایا و مانا پای تمام سختی هایش همچنان سینه ی جان سپر نموده اند و از «شهد شهادت» «قالوا بلی نوشان» نیوشیده اند و ازین «شهد شیرین شهادت» مسرور و خرسند به بلندای مانایی و قله ی مرتفع جاودانگی دست یافته اند!

ادامه دارد …

 

علی اکبر نخعی (عان)

 

لطفاً نظرات و دیدگاه های خود را در باکس بعد از این متن درج نمائید تا در سایت درج گردد! پیشاپیش از حسن توجه و دقت نظرتان بی نهایت سپاسگزارم!

دیدگاه خود را به ما بگویید.