در محتوای سایت جستجو کنید
و مطالب مورد نظر خود را بیابید!

In the name of Allah, The Most Compassionate, The Most Merciful!   “Author’s Dissertation” Graduate studies thesisDissertation Information Ferdowsi University of Mashhad Faculty: Faculty of Letters and Humanities Department: Linguistics   -  M.A. √ Approval date: 1387 (2008) - Defense date: 18 – ۱۲ ۱۳۸۸ (۲۰۰۹) Number of pages: 350 - Title of thesis dissertation: “A Survey on The Islamic […]

ازدواج عاقلانه، زندگی عاشقانه! هر یک از غرایض انسانی به جای خود و به اندازه متعادل خود نیکوست! احساسات یکی از نعمت های بی بدیل الهی بوده است. احساسات گرچه در جای خود بسیار نیکو و پسندیده است، ولی در زمان های خیلی حساس شایسته تر همان بوده است که کاملاً تحت کنترل بوده و […]

ما از خطه ی خورشید، خورشید زاده ایم! ما ساکنان قدیم سحرگاهانیم، تاریکی را همزاد خود ندانسته ایم! ما از نیمه شب عبور کرده و منتظر طلوع بارانیم! روزی ز عرش اعلی، خورشید را باران خواهیم شد! چونکه ما خورشید باران از ازل رقم خورده ایم! ما تمامی طلوعیم، غروب در اندیشه ی ما بی […]

چاپ کتاب هایتان را به انتشارات نخعی (عان) بسپارید تا در کمترین زمان ممکن و با قیمتی باور نکردنی به زیور چاپ آراسته گردد! انتشارات نخعی (عان) در خدمت تمامی نویسندگان سراسر گیتی است. انتشارات نخعی (عان) ناشر بین المللی آثار بدیع در جهان اسلام تلفن های تماس با مدیر مسئول انتشارات نخعی (عان): ۰۹۱۵۴۱۵۶۴۱۱ […]

از مسافرکش نماهای شخصی هرگز استفاده نکنید!! مخصوصاً خانم های محترم!!!

هموطنان گرامی!

از مسافرکش نماهای شخصی هرگز استفاده نکنید!! مخصوصاً خانم های محترم!!!

در میان مسافرکش های شخصی افراد بسیار شریف و ارجمندی وجود دارد، اما متاسفانه بیشترین سرقت های سارقان توسط مسافرکش نماهای شخصی صورت می پذیرد. برای رفتن به جایی حتماً و همیشه از تاکسی و وسایل حمل و نقل عمومی استفاده نمائید! حتی اگر شتاب دارید نیز از تاکسی و یا تاکسی تلفنی های معتبر و مجوز دار استفاده کنید! هزینه تجاوز های جنسی که منجر به طلاق،جدایی و آبروریزی می گردد بسیار سنگین تر از میلغ پولی است که به تاکسی تلفنی پرداخت شود!

در صورتی که از مسافرکش شخصی استفاده کردید، قبل از سوار شدن به چهره راننده، افراد احتمالی دیگری که داخل ماشین هستند توجه کامل داشته و به ارزیابی آنان بپردازید!

قبل از سوار شدن از وجود دستگیره شیشه بالا کن و دستگیره در باز کن مطمئن شوید و در صورتی که چنین دستگیره هایی وجود نداشت، به هیچ عنوان سوار نشوید که این خود می تواند یکی از موارد مشکوک بوده باشد که طعمه در صورت سوار شدن نتواند در را باز کرده و یا شیشه را پایین کند!

توصیه اکید می شود که مخصوصاً شما بانوان گرامی از مسافرکش های شخصی استفاده نکنید، ولی چنانچه به هر دلیلی استفاده کردید به محض سوار شدن شیشه را مقداری پایین کنید تا در صورت نیاز بتوانید جیغ کشیده و سر و صدا به راه بیاندازید!

تاکید می گردد که هنگامی که تنها هستید به هیچ عنوان از مسافرکش های شخصی استفاده نکنید، اما در صورت استفاده به محض اینکه بخواهد به کوچه فرعی بپیچد یا از مسیر اصلی منحرف شود، عکس العمل لازم را نشان داده و پیاده شوید!

مسافرکش نماهای شخصی معمولاً ابتدا ماشین شان خالی است ولی با راه افتادن فرد دیگری که از باند خودشان است را سوار نموده که امکان دارد به محض سوار شدن کارد یا چاقویی را به پهلوی یا قسمت های پایین بدن تان نزدیک کرده و تهدید را عملی نماید. چنانچه کنار در نشسته باشید و شیشه را کمی پایین داده باشید با رسیدن به چهار راه یا مکان های شلوغ ناگهان به جیغ کشیدن و سر و صدا بپردازید و به باز کردن در مبادرت ورزید! معمولاً مسافرکش نماها تلاش می کنند تا طعمه خود را در قسمت عقب ماشین سوار کرده و اینکه حتماً با سوار کردن دو نفر دیگر طعمه در وسط قرار گیرد تا هر گونه عملیاتی راحت تر انجام شود.

از مسافرکش های شخصی بویژه هنگامی که خانم ها تنها هستند، به هیچ عنوان استفاده نکنند، در صورت استفاده، در قسمت جلوی ماشین نشسته تا از امنیت بیشتری برخوردار باشند!

مسافرکش نماهای شخصی همدستان خود را از میان خانم ها انتخاب می کنند تا گول زنندگی خانمها راحت تر صورت پذیرد! پس به هیچ عنوان به خانم های سوار بوده یا بعد سوار شونده اعتماد نداشته باشید!

حفظ ناموس به هیچ عنوان با مادیات قابل سنجیدن نیست! بنابر این، در چنین موارد حتماً از تاکسی تلفنی محل خود که مورد اعتماد است و پروانه کسب دارد استفاده کنید! امروزه تاکسی تلفنی هایی وجود دارد که راننده خود خانم است و کاملاً مطمئن می باشند.

هموطنان عزیز! موارد و نکات امنیی را بسیار جدی بگیرید! چون با کمی بی دقتی حادثه ای رخ می دهد که جبران آن ممکن نیست!

“نشر نخعی” (عان) در راستای خدمتگزاری به اطلاع رسانی خود همچنان ادامه خواهد داد. این سایت را از خود بدانید و شما عزیزان نیز نسبت به معرفی کردن آن به خویشاوندان و دوستان و آشنایان خود کمال همکاری را داشته باشید! پیشاپیش از همکاری تان قدردانی می نمایم! عان

***** “نشر نخعی” (عان) خدمتگزار نسل نواندیش *****

www.NakhaeiPress.com / nakhaeipress@yahoo.com

09153156411 – ۰۹۳۹۴۳۰۶۴۱۱

www.nakhaeipress.com

شما عزیزان نیز می توانید چکیده مقالات و پایان نامه و مطالب جالب و خواندنی خود را جهت استفاده دیگران به این سایت ارسال فرمایید تا با نام خودتان درج گردد! با سپاس (عان)

دیدگاه خود را به ما بگویید.